Hüseyin Akdağ

Hüseyin Akdağ 25 Şubat 1989 yılında Gelibolu’da doğdu. Liseyi Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesinde okudu. Müzik ve spritüel konulara ilgisi o yıllarda başladı. 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması bölümünde okumaya hak kazandı. Hüseyin Akdağ Üç yıl kadar süren öğrenimi sonrasında Pera Güzel Sanatlar Akademisinde lise yıllarında almaya başladığı keman eğitimini devam ettirmeyi seçti. Üniversite sınavına tekrar girerek Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümüne kayıt yaptırdı ve buradan mezun oldu.

  • Antalya Anka Ruhsal Gelişim’de Reiki (3 aşama) ve Duygusal Özgürleşme Teknikleri (Emotional Freedom Techniques) programlarına katıldı.
  • Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde 3D (Duygu- Düşünce- Davranış) Yönetimi (48 Saatlik), Yaşam Koçluğu (120 Saatlik) ve Eğitimcinin Eğitimi (40 Saatlik) programlarına katıldı.
  • İzmir Karma Yoga’da Yoga Eğitmenlik Eğitimini (200 saat) tamamlayarak Hindistan’da bu eğitimin ileri seviyesine (100 saat) katıldı.
  • Antalya Moso Tree Nefes ve Farkındalık Atölyesi ve Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde, İstanbul Kalbin Yolu Dönüşüm Merkezi ve Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nde ve Ankara Kuantum Atölye’de ‘’Kadim Bilgelik’’, ‘’Hayatımızın Matematiksel Gizemi’’, ‘’Aşk Detoksu’’, ‘’İşaretleri Okuma Atölyesi’’, “Tarot ile An Okuma Sanatı”, ‘’Gökyüzünün Dilini Öğreniyorum’’, “Hayat Ağacı, Astroloji, Tarot ve Çakralar” gibi insanın kendi doğasını keşfederek yaratıcı potansiyellerini daha aktif kullanabilmesini hedefleyen seminerler verdi.
  • İstanbul Fenerbahçe Gönüllü Evi, Antalya Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Derneği gibi sosyal dayanışma ve yardımlaşma derneklerinde gönüllü çalışmalar yaptı ve yapmaya devam ediyor.
  • Süper İnsanlık Realitesi Derneği’nin düzenli olarak gerçekleştirmekte olduğu sempozyumlarda konuşmacı olarak görev aldı.
  • Şu an Boğaziçi Campüs Eğitim Kurumlarında bireysel çalışmaları ve dönem ihtiyaçlarına göre öne çıkan konularda gerçekleştirdiği seminerleri ve danışmanlıklarıyla hizmet vermektedir.
Open chat