Fulya Erman

14.Ağustos 1985 İstanbul’da doğdu.Liseyi Şile süper lisesinde okudu.2004 yılında İstanbul Üniveritesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü okumaya başladı. 2006 yılında Üstün Zekalılar Öğretmenliğinden çift anadal programına başvurarak 2008 yılında hem PDR hem Üstün zekalılar öğretmenliği bölümlerinden mezun oldu. Üniversitede okurken CAT ve Louissa Düss psikolojik testler eğitimini aldı. Üniversitede Wısc-R zeka testi eğitimini aldı.

2008 yılında MEB bünyesinde PDR bölümünden atanarak çalışmaya başladı.İlkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde İstanbul,Kayseri Malatya ve Adana’da çalıştı. Halen de çalışamaya devam etmektedir. Malatya valiliğinin Değerler Eğitimi projesinin kooordinatörlüğünü yapmıştır.

2016 yılında 480 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimi almıştır. 13 Yıldır ailelere kişisel gellişim ve çocuk gelişimi alanlarında eğitimler ve seminerler vermiştir. Çeşitli eğitsel rehberlik konularında grupla psikolojik danışma gruplarını yönetmiştir.

Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Kursu Psikoeğitim Uygulayıcı Eğitimi  Kursu,Çukurova Üni.Eğitim Koçluğu Eğitimlerini alarak alanında okul ortamlarında aktif uygulamalar yapmıştır.

2019 yılında Akran zorbalığı konusunda uluslararası erasmus projesi koordinatörlüğünü yapmıştır.

Eva Akademi üzerinden Nefes Koçluğu Eğitimi de almıştır.

İnsan Tanıma Enstitüsü üzerinde temel ve ileri düzeyde Numeroloji Eğitimlerini tamamlamıştır. Aktif olarak numerolojii analizleri yapmaktadır.Spirütüel alanı psikoloji ile birleştirerek bilinçaltı çalışmaları ile yeni bir bakış açısından analiz yapmaktadır.

Şu anda Boğaziçi Campüs Eğitim Kurumlarında numerolog olarak eğitimler  vermektedir.

Open chat