Adem Gültekin

     Adem Gültekin ,2002 yılında Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını “Problem Çözme Becerilerinin İncelenmesi “ tezini yazarak 2005 yılında tamamlamış ve uzmanlık kazanmıştır.

   Meslek hayatında Meb’e bağlı özel eğitim okulları,ilkokul ,Ortaokul ve Lise kademelerinde Uzman Psikolojik Danışman olarak görev yapmıştır.Uzmanımız yıllardır öğrencilere mahremiyet eğitimi,değerler eğitimi ,ihmal ve istismar,verimli ders çalışma,sınav kaygısı ve motivasyon konularında ;anne babalara etkili ana-baba eğitimi ,ergenler ve çocuklarla iletişim konularında ,öğretmenlere de Etkili Öğretmenlik ,İletişim ve Beden Dili ,Düşünme Becerileri konularında seminerler vermektedir .

    Yüzyüze  ve online olarak yıllardır bireysel danışmanlık hizmetleriyle psikolojik destek vermektedir.

    Evlilik Danışmanlığı yaparak birçok çiftin,Öğrenci koçluğu yaparak birçok öğrencinin mutluluğuna şahitlik eden uzmanımız, Psikoloji ve Kişisel gelişim alanlarında eğitimler almış ve kendisini mesleki anlamda geliştirmiştir.Adem Gültekin, aynı zamanda Spikerlik ve Diksiyon eğitimi alarak kariyerini güçlendirmiştir.

      ALDIĞI SERTİFİKALI EĞİTİMLER VE ÇALIŞMA ALANLARI

Psikoeğitim

Evlilik ve Çift Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı

Yaşam Koçluğu

Öğrenci ve Eğitim Koçluğu

Masal terapi ve Hikaye Anlatıcılığı

Oyun Terapi

Hümanist Terapi

Bilişsel ve Davranışçı Terapi

Diksiyon ve Spikerlik Eğitimi

Open chat