Köpek Eğitmenliği Eğitimi

Köpek eğitmenliği ülkemizde ne yazık ki yurtdışındaki kadar aktif bir meslek değil. Yurtdışında köpek ve insan iletişimi üzerine birçok meslek dalı görebilirsiniz ve bunların en önem verilen de köpek eğitmenliğidir. Köpek ve insan iletişimini sağlamak üzere bizler bilgilendiren ve köpeğimizle yaşadığımız sorunları aşmamıza yardımcı olan kişidir. Sizlerin de alacağı eğitimde bunu kapsamaktadır.

Kimler Köpek Eğitmeni Olabilir?

    Köpek eğitmenliği kontrollü bir insanın yapabileceği bir meslektir. Anında çözüm odaklı olabilmeyi ve hızlı düşünmeyi gerektirir. Problem çözücü ve sabırlı olmakta çok önemlidir. En önemlisi de bu işi yaparken severek yapacak bir birey olmanız çok önemli. Köpeği sinirlenip bir anda dövmemek veya ona gereksiz yere bağırmamak, sinirlenip bir anda yanlış baskılamak köpeği iyice sarsar. Öfke kontrolünüz mutlaka olmalıdır. En önemlisi de köpekler hayatlarında disiplin isteyen canlılardır. Disiplinli olmanız çok önemlidir.

Köpek Eğitmeni Olmak Size Ne Katacaktır?

    Köpek eğitmeni olmayı istiyor ancak bunu meslek olarak yapmayı düşünmüyor veya düşünüyor olabilirisiniz. Köpeğinizle uyumlu bir hayat geçirmek, beraber kuracağınız iletişimin iyi olması beraber mutlu olmanızı sağlayacak ve hem çevredeki insanlardan köpek sahibi olarak olumlu bir imajınız olacak.

course-preview

Köpek Eğitmenliği Eğitimi

Kurs Detayları:   132 Saat   Eğitim

Altınbaş Onaylı

Online ve Supervizyon Eğitimler

İndirilebilir Baskılı Dökümanlar   (PDF)

Her Cihaza Uyumlu Media   Player

Uluslararası Geçerlilikte   Sertifika

Eğitmenlerimiz

 

Dilek Uzunyoloğlu

Köpek Eğitmeni

 

Hemen Bilgi Al
Open chat